Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Międzynarodowy kurs dot. opieki w ostrych stanach kardiologicznych

Warszawski Uniwersytet Medyczny zaprasza do udziału w międzynarodowym kursie dotyczącym opieki w ostrych stanach kardiologicznych (International Master in Acute Cardiovascular Care), organizowanym we współpracy z Europejskim Towarzystwem Kardiologicznym, Włoskim Towarzystwem Kardiologicznym, Włoskim Towarzystwem Kardiologii Interwncyjnej oraz Kliniką Kardiologii Uniwersytetu w Catanzaro we Włoszech (Division of Cardiology, Department of Medical and Surgical Sciences, Magna Graecia University, University of Catanzaro, Italy).

Uczestnicy kursu zdobędą wiedzę i umiejętności praktyczne potrzebne w diagnostyce oraz postępowaniu w najczęściej występujących ostrych stanach kardiologicznych.

Termin aplikacji: do 31 stycznia 2018.

STRUKTURA KURSU:

- uczestnictwo w wykładach on-line, telekonferencje,

- część praktyczna - do odbycia w każdej instytucji partnerskiej w Europie (lista instytucji jest stale aktualizowana).

UWAGA: absolwenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kwalifikowani są do udziału w kursie na preferencyjnych warunkach finansowych.

Rejestracja: http://boromir.unicz.it/altaformazione/front-end/pages/preiscrizione?master_id=57

(wsparcie techniczne podczas procesu rejestracji: canino@unicz.it)

Przedstawicielem organizatorów, wykładowcą oraz osobą odpowiedzialną za organizacje kursu z ramienia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jest dr hab. n. med. Marek Postuła z Katedry i Zakładu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej.

[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback
feedback