Poznaj Uczelnię, zostań studentem

"Poznaj Uczelnię, zostań studentem!"
cykl spotkań rekrutacyjno-promocyjnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Biuro Informacji i Promocji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza na cykl spotkań pod nazwą „Poznaj Uczelnię, zostań studentem”. Celem tej inicjatywy jest zaprezentowanie oferty edukacyjnej Uczelni i zachęcenie maturzystów do studiowania na Uniwersytecie. Program spotkań, mających często interaktywny charakter, obejmuje:

·   prezentację kierunków kształcenia i zasad rekrutacji (informacje dotyczące aktualnych uczelnianych aktów prawnych, punktacji maturalnej i wszelkich formalności towarzyszących naborowi);

·   spotkanie ze studentami promującymi dany kierunek lub wybraną organizację studencką;

KOLEJNE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 20 LUTEGO 2018 R. (wtorek), W GODZ. 12.00 - 14.00

Szczegóły spotkania będą dostępne wkrótce.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI NR 23 W CENTRUM BIBLIOTECZNO-INFORMACYJNYM przy ul. Żwirki i Wigury 63

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt pod adresem: biip@wum.edu.pl.

Zapisy przyjmowane będą do 13 lutego 2018 r.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zespół Biura Informacji i Promocji

Informujemy, że w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (mniej niż 10 osób) spotkania mogą zostać odwołane.