Juwenalia 2018 - APSurdalia/ MEDykalia

10 maja na warszawskim Bemowie odbyła się wyjątkowa impreza "APSurdalia MEDykalia 2018", czyli juwenalia organizowane przez Samorząd Studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na zaproszenie studentów naszej Uczelni na APSurdalia MEDykalia przybyli: prof. Mirosław Wielgoś - Rektor WUM, prof. Barbara Górnicka - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Paweł Włodarski - Dziekan IWL, prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska - Prodziekan IWL, prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska - Dziekan WLD, prof. Marek Kuch - Dziekan II WL oraz dr Jacek Sobocki - Prodziekan WNoZ.

Organizatorzy zaprosili do występów najbardziej popularne, znane i lubiane zespoły w Polsce: happysad, Lemona, Goorala i WSRH. Towarzyszyły im suporty kapel studenckich z obu uczelni. Podczas imprezy nie zabraknie konkursów oraz dodatkowych atrakcji. Imprezę poprowadzili DJ Abdool i NumerRaz.

Partnerami wydarzenia byli: Radio ESKA, wydarzysię.pl, Akademik, Scanmed, Fundacja Inspirator, BeActive, Biedronka.

Magdalena Wilk
Biuro Informacji i Promocji