Otrzęsiny 2017

17-go listopada Komisja Kultury Samorządu Studentów WUM zaprosiła wszystkich studentów, którzy rozpoczęli naukę w naszej Uczelni na coroczną zabawę integracyjną Otrzęsiny 2017, które w tym roku odbyły się pod hasłem "Pierwsze koty za płoty".

Zabawa to uczelniana tradycja, mająca na celu wspólne przywitanie nowych adeptów medycyny i innych kierunków o zdrowiu. Wraz z Samorządem Studentów osoby z pierwszego roku witali: prof. Jadwiga Turło - Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii, prof. Paweł Włodarski - Dziekan IWL, prof. Marek Kuch - Dziekan II WL, prof. Piotr Wroczyński - Dziekan WF, prof. Elżbieta Mierzwińska-Nastalska - Dziekan WLD oraz Prodziekani: prof. Agnieszka Cudnoch-Jędrzejewska z IWL oraz dr hab. n. med. Jacek Sobocki z WNoZ.

Studenci bawili się w Klubie Lucid, a o dobrą muzykę dbał DJ: Mabu.

Fot. Tomasz Jędrzejewski