Świetne wyniki naszych absolwentów zdających LDEK

Podczas jesienniej sesji Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego, lekarze dentyści, którzy ukończyli nasz Uniwersytet ponad 2 lata temu wypadli najlepiej wśród absolwentów wszystkich uczelni medycznych. Osiągając średnią 126, 83 p. wyprzedzili absolwentów pozostałych uniwersytetów medycznych.
Podczas jesienniej sesji Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego, lekarze dentyści, którzy ukończyli nasz Uniwersytet ponad 2 lata temu wypadli najlepiej wśród absolwentów wszystkich uczelni medycznych. Osiągając średnią 126, 83 p. wyprzedzili absolwentów pozostałych uniwersytetów medycznych.

Nasi byli studenci uzyskali także świetne wyniki w grupie lekarzy dentystów, którzy ukończyli studia w ostatnich dwóch latach – ze średnią 133,43 p. zajęli drugie miejsce. Na tej samej pozycji ze średnią 84 p. uplasowali się lekarze-dentyści, którzy przystąpili do egzaminu po raz pierwszy. W obu grupach ustąpiliśmy miejsca tylko absolwentom Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Szczegółowe informacje na stronie Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi